Praznično povezovanje: Starši in otroci pišejo Božičku

Ali ste že pisali božičku?

Božiček je že skoraj pred vrati, in kot vsako leto, se pripravljamo na čaroben december, poln veselja, daril, in seveda, čakanja na Božička. Ena izmed najbolj ljubkih tradicij, ki nam pomaga ujeti to čarobno vzdušje, je pisanje pisma Božičku.

In če še niste preizkusili tega čudovitega doživetja skupaj z vašimi otroki, je letos pravi čas, da to storite!

Pisanje pisma Božičku je izjemna priložnost za povezovanje in ustvarjanje nepozabnih spominov.

Prenesite paket vsebin, ki vam bo olajšala delo!

Pripravili smo izbor čudovitih predlog in navodila za starše, da bo pisanje pisma Božičku z vašim otrokom še bolj čarobno. 🤩

Našli boste koristne nasvete o tem, kako se pripraviti na to praznično pustolovščino, kako spodbuditi otrokovo ustvarjalnost ter kako napisati pismo, ki bo izražalo vse želje in čustva vašega otroka:

1️⃣ Čudovito oblikovane predloge pisma za Božička, znamke in praznični okraski

2️⃣ Navodila in nasveti za starše

3️⃣ PROMO KODA za škatlo Oskar odkriva božič po svetu (kjer Božiček tudi odpiše)

• Untitled design (1).jpg__PID:7d2a5160-7691-4a0c-9280-ba76394d4a40